середа, 24 квітня 2024 р.

Семінар «Шляхи формування наскрізних умінь учнів НУШ: конструктивне керування емоціями»

 23 квітня 2024 року відбувся семінар на тему «Шляхи формування наскрізних умінь учнів НУШ: конструктивне керування емоціями». Учасниками заходу стали вчителі основ здоров’я та інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут». Спікери під час виступів акцентували увагу на методах, прийомах, інструментах формування наскрізних умінь учнів та обговорили практичні приклади їх впровадження у освітній процес.

Додаткові матеріали доступні за посиланнями:

Поняття наскрізнихумінь та шляхи їх формування: конструктивне керування емоціями (Тетяна Гіджеліцька, методист НМЦ професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Хмельницького ОІППО ім. А.Назаренка)

Емоційний інтелектпедагога як запорука емоційного благополуччя дитини (Пивовар Діана Вікторівна, методист навчально-методичного центру психологічної служби)

Практичні прийоми тавправи для розвитку емоційного інтелекту (Жанна Миколаївна Ребекевша, вчитель основ здоров’я, інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» Великомедведівської гімназії Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області)

Цифрові застосункидля розвитку емоційного інтелекту (Магаляс Леся Сергіївна, учитель основ здоров’я Міцівецької гімназії Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області)

Ці матеріали допоможуть педагогам вдосконалити свої навички та у своїй роботі ефективно використовувати різноманітні прийоми та методи формування наскрізних умінь учнів, зокрема вміння конструктивного керування емоціями.





вівторок, 2 квітня 2024 р.

Вебінар «Вивчення тем із розділу «Безпека і здоров’я людини»»

Вебінар, що відбувся 02 квітня 2024 року на тему «Вивчення тем із розділу «Безпека і здоров’я людини» в контексті викладання основ здоров’я та інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут»», здобув надзвичайно позитивні відгуки від усіх учасників.

Під час вебінару Тетяною Гіджеліцькою, методистом ХОІППО ім. А. Назаренка висвітлено ключові аспекти здоров'я та безпеки людини в контексті модельних та навчальних програм, а також запропоновано ряд додаткових ресурсів для викладання зазначених тем.

Особливої уваги заслуговують виступи колег-освітян:

Корецької Наталії, вчителя основ здоров’я Дунаєвецького ліцею №3 Дунаєвецької міської ради,

Мудь Оксани, вчителя біології та основ здоров’я Кульчинківської гімназії Красилівської міської ради.

Педагоги поділилися своїми знаннями та практичним досвідом щодо викладання тем безпеки і небезпеки воєнного часу, що наразі є надзвичайно актуальним.

Учасникам вебінару було рекомендовано ознайомитися з навчально-методичними напрацюваннями педагогів Хмельницької області, які стануть у нагоді при викладанні тем із розділу «Безпека і здоров’я людини». Ці матеріали розміщені на сторінках цифрової лабораторії прогресивного педагогічного досвіду Хмельницького ОІППО імені А. Назаренка за посиланням: https://vystavka.hoippo.km.ua/. Також вони включені до збірника «Безпека і здоров’я людини під час воєнного стану» (упор. Гіджеліцька Т.). Для додаткового ознайомлення з темою вебінару рекомендуємо переглянути презентацію за посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/1W3ClmI26a0y1KO1zgJ4e7-fMxYuAfmUXm0iXWxGM1ao/edit?usp=sharing

Сподіваємося, що отримана інформація буде корисною у вашій педагогічній діяльності.